Galvanic

ACCUCHROME GCدستگاه اندازه گیری BTU و کروماتوگراف گاز هیدروکربنی، برای کنترل و نظارت در شرایط سخت طراحی و ساخته شده است. این دستگاه می تواند میزان BTU و اجزای تشکیل دهنده گاز طبیعی از جمله متان، اتان، پروپان، ایزو بوتان، نرمال بوتان، ایزو پنتان، نرمال پنتان، هگزان و هپتان پلاس، نیتروژن و دی اکسید کربن را برای صیانت انتقال و بهینه سازی جریان و یا ... اندازه گیری کند. از مزیت های این دستگاه نسوختن گاز دتکتور هدایت حرارتی با گاز همراه است که تقریبا مصرف نمی شود. این دستگاه در برابر خورندگی گازH2S نیز مقاوم می باشد.

SulfurChrome GCهنگامی که نیاز به نظارت بر هیدروکربن های Odorant باشد ، تشخیص با حساسیت بالاتری بر مقدار خالص سولفور موجود در ترکیب باید صورت گیرد. همچنین در خطوط انتقال برای اجرای بحث صیانت انتقال به گزارشات دقیق¬تری از سولفور و ترکیبات آن نیاز است. با استفاده از این دستگاه به راحتی می¬توان بصورت On-Line با استفاده از روش های کروماتوگرافی مقدار دقیق تمام ترکیبات سولفور موجود در بخار را تا دقت 5ppb اندازه گیری کرد.

Brimstoneاین دستگاه از مکانیسم اسپکتروفتومتری اشعه ماورای بنفش برای تشخیص سولفور استفاده می کند. Brimstone قابلیت نظارت بر گازهای H2S, SO2, CS2 و COS را دارد. از مزیت های این دستگاه این است که می تواند به طور مستقیم به روند پروسه متصل شود.

Monitekدستگاه Monitek کار نظارت کدورت "turbidity" و جامدات معلق "TSS" را توسط مکانیسم مانیتورینگ طیف رنگی انجام می دهد. این دستگاه بالاترین عملکرد را نسبت به هزینه در بین دستگاه های مشابه دارد. از مزایای این دستگاه ویژگی های بصری و چند زبانه بودن صفحه نمایش لمسی آن، وجود کنترلر، قابلیت اتصال به لپ تاپ و کامپیوتر، چرخه تمیز سازی خودکار و ... می باشد. از طریق ارتباط با DCS نیز می توان کنترل مناسبی بر فرایند داشت.

Monitek ultrasonicگاهی اوقات مایعات بیش از حد مات یا روغنی می شوند که در این صورت مشکل بزرگی جهت نظارت با تکنولوژی نوری ایجاد می گردد. به همین جهت Galvanic با ارائه محصولاتی بر پایه روش های آکوستیک یا صوتی بر این مشکل فائق آمده است. این نوع سنسور دارای تنوع بالایی برای نصب در محل های مختلف از جمله لوله های انتقال ، مخازن و یا حتی کانال های رو باز است. نصب و راه اندازی سریع و آنالیز بدون وقفه از مزیت های دیگر این دستگاه می باشد.

FPA 4100FPA 4100 از مکانیزم فوتومتری جهت اندازه گیری طیف گسترده ای از آنالیزها برای هر دو فاز مایع و بخار سیالات استفاده می کند. ماژول فوتونیکی که در این دستگاه تعبیه شده است هم دارای دیود پرتو نور مرئی و هم اشعه ماورای بنفش می باشد. این دستگاه دارای یک سنسور کنترل دما جهت هرچه پایدار نمودن سیگنال های دریافتی است و از مزیت های دیگر این دستگاه قابلیت اتصال به شبکه اینترانت داخلی و کنترل از راه دور می باشد.